درباره ما

داروخانه دکتر باختر در اول اردیبهشت سال ۱۳۷۴ در شهر رامشیر استان خوزستان تاسیس گردید.

داروخانه دکتر باختر با هدف تامین به موقع و مناسب دارو و محصولات سلامت محور از منابع مطمئن و مورد تایید سازمان غذا و دارو و بکارگیری کلیه الزامات قانونی این سازمان، همچنین التزام و پایبندی داروخانه به دستورالعمل های سازمان های بیمه گر، معرفی داروهای جدید، مشاوره و  پاسخگویی به سوالات دارویی مردم و توجه به شرایط نگهداری داروها فعالیت خود را آغاز و تاکنون ادامه داده است.

در سال 1383 به عنوان اولین داروخانه بخش خصوصی استان خوزستان؛ ارائه خدمات دارویی مکانیزه خود را با استفاده از یک شبکه رایانه ای آغاز نمود و با ثبت سوابق دارویی بیماران منجر به حذف خطا های قیمت گذاری دستی گردید.

در سال ۱۳۹۵ بعنوان اولین داروخانه استان خوزستان و هفتمین داروخانه کشور موفق به اخذ گواهی نامه اهتمام به کیفیت برای ”مدیریت عرضه محصولات دارویی، بهداشتی و پزشکی“ از ششمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ايران گردید.

اهداف این گواهی، پایبندی به ارزش های تعریف شده سازمانی ، رعایت متوازن حقوق بیماران، کارمندان، سازمان های بیمه و غذا و دارو، دولت و همه ذی نفعانی است که داروخانه در تعامل با آنهاست.

ما تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا بتوانیم نیازهای بیماران و مشتریان ارجمند داروخانه را بشکل حضوری و غیر حضوری با رعایت کلیه قوانین تامین نمائیم.

ما تلاش می کنیم اعتماد بیماران و مشتریان خود را به بهترین شکل حفظ و ارتقا بخشیم و در این مسیر از هر گونه پیشنهاد، نظر و انتقادی صمیمانه استقبال می کنیم.

چشم انداز ما داروخانه ای قابل اعتماد، سرآمد در کیفیت ارائه خدمات عرضه دارو و محصولات سلامت محور، بروز و قرار گرفتن در ردیف یکی از داروخانه های برتر در سطح کشور است.

باختر دارو وب سایت رسمی و قانونی داروخانه دکتر باختر است. هدف ما دسترسی آسان و مطمئن به محصولات سلامت محور (غیر از دارو) موجود در داروخانه و تحویل سریع آن به مشتریان گرامی درب منزل است تا از رفت و آمد غیر ضروری شما بکاهیم.

بدون تردید نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما چراغ راه ما در ادامه این مسیر به سمت تعالی و پیشرفت خواهد بود.

گواهی نامه اهتمام به کیفیت داروخانه دکتر باختر

ارکان جهت ساز داروخانه دکتر باختر